Serial RapdIO Interfaces 399-Pin FCBGA Tray
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | FCBGA |
| Lead Free | Contains Lead |
| Length | 21mm |
| Mount | Surface Mount |
| Package Quantity | 60 |
| Packaging | Tray |
| RoHS Compliant | No |
| Thickness | 2.3mm |
| Width | 21mm |
| RoHS | Not Compliant |