Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Sign in to ask questions about the IDT TSI568A-10GCL datasheet using AI. Get instant answers about specifications, features, and technical details, ideal for finding information in larger documents.
Sign In to ChatWidest selection of semiconductors and electronic components in stock and ready to ship ™
| Package/Case | FCBGA |
| Lead Free | Contains Lead |
| Length | 27mm |
| Mount | Surface Mount |
| Package Quantity | 40 |
| Packaging | Tray |
| Thickness | 2.41mm |
| Width | 27mm |
| RoHS | Not Compliant |
Download the complete datasheet for IDT TSI568A-10GCL to view detailed technical specifications.
The embedded preview will load automatically when this section scrolls into view.