
CPU - Central Processing Units Xeon L5238 Dual Core 2.66GHz LGA771
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | LGA |
| Data Bus Width | 64b |
| Max Frequency | 2.66GHz |
| Max Operating Temperature | 71°C |
| Number of Cores | 2 |
| Operating Supply Voltage | 1.35V |
| Packaging | Tray |
| Series | L5238 |
| RoHS | Compliant |