04025A3R9CAT2A/BKN
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Kyocera 04025A3R9CAT2A/BKN technical specifications.
| Capacitance | 3.9pF |
| Package/Case | 0402 |
| Depth | 0.5mm |
| Dielectric | C0G |
| Length | 1mm |
| Max Operating Temperature | 125°C |
| Min Operating Temperature | -55°C |