Common Mode Choke 3 Ln SMD
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Current | 8A |
| DC Resistance (DCR) | 10mR |
| Height | 0.595inch |
| Impedance | 300R |
| Length | 0.6inch |
| Max Operating Temperature | 125°C |
| Min Operating Temperature | -55°C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Lines | 8 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Series | CM |
| Width | 0.43inch |
| RoHS | Compliant |