Linx ANT-868-PW-LP technical specifications.
| Bandwidth | 72MHz |
| Frequency | 868MHz |
| Height | 1.319inch |
| Impedance | 50R |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Panel |
| Number of Bands | 1 |
| Operating Frequency | 868 MHz |