PAT320-UK
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Height | 175mm |
| Length | 320mm |
| Max Operating Temperature | 50°C |
| Min Operating Temperature | 10°C |
| Max Supply Voltage | 230V |
| Min Supply Voltage | 110V |
| Weight | 4.5kg |
| Width | 250mm |
| RoHS | Not Compliant |