Cleaner Wipes Colorless Soft 18°C 830g
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Type | Cleaner |
| Form | Wipes |
| Color | Colorless |
| Package | Soft |
| Flash Point | 18°C |
| Boiling Point | >82°C |
| Product Weight | 830g |
| RoHS | Yes |
| RoHS Version | 2011/65/EU, 2015/863 |