Network Gateway HSPA+ 50Mbps 1 Port 10Mbps/100Mbps
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Wireless Support | Yes |
| Operating Systems | Linux |
| Min Operating Temperature | -30°C |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Product Depth | 107.4mm |
| Height | 42.8mm |
| Product Length | 161.3mm |
| RoHS | Yes |
| RoHS Version | 2011/65/EU |