Network Gateway IP67 1 Port 10Mbps/100Mbps
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Wireless Support | Yes |
| Operating Systems | Linux Kernel 3.12|Linux Yocto 1.6 |
| IP Rating | IP67 |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Product Depth | 91mm |
| Height | 257mm |
| Product Length | 262mm |
| RoHS | Yes |
| RoHS Version | 2011/65/EU |