
Connector Accessories Zack Marker Strip Straight White
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | 100 |
| Color | White |
| Material | Polyamide |
| Max Operating Temperature | 100°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Packaging | Bulk |
| Series | CLIPLINE |
| Weight | 0.035274oz |
| RoHS | Compliant |