Computer Mouse Optical USB 1000dpi Black
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Interface | USB |
| Type | Optical |
| Operating Systems | Win 7|Win 98|Win 2000|Win ME|Win Vista|Win XP |
| Housing Color | Black |
| Resolution | 1000dpi |
| Product Depth | 87mm |
| Height | 32.3mm |
| Product Length | 46mm |
| RoHS | Yes |
| RoHS Version | 2011/65/EU |