Combiner, 5MHz Min, 65MHz Max, 0.4dB Insertion Loss-Max
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Height | 6.35mm |
| Length | 6.58mm |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Package Quantity | 140 |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS Compliant | No |
| Width | 4.06mm |
| RoHS | Not CompliantNo |