Expansion Desktop Dimensions W x H x D: 118 x 180 x 38 mm Hard disk: HDD RAID: - Weight: 940 g Colour: Black...
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Color | Black |
| Depth | 38mm |
| Height | 37.5mm |
| Interface | USB |
| Length | 179.5mm |
| RPM | 7200RPM |
| Weight | 940g |
| Width | 118mm |
| RoHS | Compliant |