Search Results for "CL21C681JBCNNWC"
Filters
CL21C681JBCNNWC
Samsung
Cap Ceramic 680pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
Datasheet
0805
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Capacitance:
CL21C681JBCNNNC
Samsung
Datasheet
0805
LTB
Capacitance:
680pF
Case Code (Imperial):
Case Code (Metric):
Package/Case:
Distributor
Stock
119+
Quest
930
CL21C681JCCNNWC
Cap Ceramic 680pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C
Active
680pF
Voltage:
100VDC
Tolerance:
5%