Search Results for "CL21F333ZBANNNC"
Filters
CL21F333ZBANNNC
Samsung
Cap Ceramic 0.033uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 0805 85°C T/R
Datasheet
0805
Active
Capacitance:
0.033uF
Voltage:
50VDC
Tolerance:
-20% to 80%
Dielectric:
Y5V
CL21F333ZBANNND
Samsung
Datasheet
0805
Active
Capacitance:
0.033uF
Voltage:
50VDC
Tolerance:
-20% to 80%