Search Results for "CL21F334ZBFNNNG"
Filters
CL21F334ZBFNNNG
Samsung
Ceramic Capacitor 330nF 50V 80% 0805
Datasheet
0805
Active
Capacitance:
330nF
Case Code (Imperial):
0805
Case Code (Metric):
Package/Case:
CL21F334ZBFNNNE
Samsung
0805 0.33uF 50VDC Ceramic Chip Capacitor