Search Results for "MIC4680-2.5BM"
Filters
MIC4680-2.5BM
Microchip
Single Output Buck-Boost Converter 2.5V 1.3A SOIC Surface Mount
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
SOIC
Max Input Voltage:
34V
Min Input Voltage:
4V
Max Operating Temperature:
125°C
MIC4681-2.5BM
Microchip
IC REG BUCK 2.5V 1A 8SOIC
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
SOIC
Max Input Voltage:
30V
Min Input Voltage:
4V
Max Operating Temperature:
125°C