Search Results for "RT9013-25GQW"
Filters
RT9013-25GQW
Richtek
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WDFN
Datasheet
Volume Production
Max Input Voltage:
5.5V
Max Operating Temperature:
85°C
Min Operating Temperature:
-40°C
Min Output Voltage:
2.5V
RT9013-15GQW
Richtek
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 6WDFN
Datasheet
Volume Production
Max Input Voltage:
5.5V
Max Operating Temperature:
85°C
Min Operating Temperature:
-40°C
Min Output Voltage:
1.5V