Search Results for "RT9163-33GGT"
Filters
RT9163-33GGT
Richtek
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT223
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TO-261-4
Max Input Voltage:
15V
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C
RT9163-33GG
Richtek
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TO-261-4
Max Input Voltage:
15V
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C