OPA2134UA/2K5E4/BKN
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | SOIC |
| Common Mode Rejection Ratio | 86dB |
| Gain Bandwidth Product | 8MHz |
| Min Dual Supply Voltage | 2.5V |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Mount | Surface Mount |
| Voltage Gain | 120dB |
| RoHS | Compliant |