Computer Mouse Optical USB 800dpi ABS Black/Silver
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Interface | USB |
| Type | Optical |
| Operating Systems | Mac OS|Win 2000|Win Vista|Win XP |
| Wheel Option | Yes |
| Housing Color | Black/Silver |
| Resolution | 800dpi |
| Number of Buttons | 2 |
| Product Depth | 56mm |
| Height | 35.6mm |
| Product Length | 96.5mm |