Computer Mouse Optical Cordless 1600dpi Black/Chrome
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Interface | Cordless |
| Type | Optical |
| Operating Systems | Win 7|Win 2000|Win Vista|Win XP |
| Cordless Range | 10m |
| Maximum Frequency | 2400MHz |
| Wheel Option | Yes |
| Housing Color | Black/Chrome |
| Resolution | 1600dpi |
| Number of Buttons | 2 |
| Product Depth | 58.4mm |
| Height | 35.6mm |
| Product Length | 96.5mm |