Memory DDR2 SDRAM SO DIMM 200pin 1 GB, TS128MSQ64V5J, Transcend
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Access Time | 500ps |
| Max Frequency | 533MHz |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Max Supply Voltage | 1.9V |
| Min Supply Voltage | 1.7V |
| Mount | Socket |
| Number of Elements | 16 |
| Operating Supply Voltage | 1.8V |
| RoHS | Not Compliant |