Cap Trimmer Film 3/22.5pF 150V -200700 ppm/C Top/Bottom Adj 70C Bulk
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | 200 |
| Length | 10.85mm |
| Material | FILM |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Mount | Surface Mount |
| Package Quantity | 700 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Termination | Pin |
| Voltage Rating | 250V |
| RoHS | Compliant |