IC Pwr Module Prog Iso 25A 1200V
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | Module |
| Interface | SPI |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | -25°C |
| Motor Type | Servo |
| Mount | Chassis Mount |
| Output Current | 25A |
| RoHS | Not Compliant |