Abracon ASE-26.000MHZ-LC-T technical specifications.
| Package/Case | SMD/SMT |
| Frequency | 26MHz |
| Frequency Stability | 50ppm |
| Load Capacitance | 15pF |
| Operating Supply Voltage | 3.3V |