
Analog Circuit, 1 Func, PDSO10
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | MSOP |
| Height | 0.86mm |
| Length | 3mm |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Number of Outputs | 1 |
| RoHS Compliant | No |
| RoHS | Not Compliant |