PCI Bus Controller, CMOS, PBGA376, 23 X 23 MM, PLASTIC, BGA-376
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Number of Ports | 5 |
| Operating Supply Voltage | 1V |
| Package Quantity | 60 |
| Packaging | Bulk |
| RoHS Compliant | No |
| RoHS | Not Compliant |