PCI Bus Controller, CMOS, PBGA324, 19 X 19 MM, LEAD FREE, FCBGA-324
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | FCBGA |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Max Power Dissipation | 1.9W |
| Number of Ports | 6 |
| Packaging | Tray |
| Propagation Delay | 160ns |
| RoHS Compliant | No |
| RoHS | Not Compliant |