PCI Bus Controller, CMOS, PBGA324, HFCBGA-324
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | FCBGA |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Max Power Dissipation | 4.9W |
| Number of Ports | 10 |
| Package Quantity | 84 |
| Packaging | Tray |
| Propagation Delay | 138ns |
| Series | ExpressLane™ |
| RoHS | Not Compliant |