Cosel LEP150F-24-D26 technical specifications.
| Package/Case | Module |
| Current - Output 1 | 6.3A |
| Isolation Voltage | 3kV |
| Lead Free | Lead Free |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Power | 151.2W |
| Series | LEP |
| Voltage - Output 1 | 24V |