Cosel PMA15F-5-TN technical specifications.
| Current - Output 1 | 3A |
| Height | 78mm |
| Isolation Voltage | 3kV |
| Length | 103mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Power | 15W |
| Package Quantity | 40 |
| Series | PMA |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Width | 31mm |