Nzm1 Mccb 100A 3P 25Ka Therm/Mag Rohs Compliant: Na |Eaton Moeller NZMB1-A100
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Eaton NZMB1-A100 technical specifications.
| Current Rating | 100A |
| Depth | 84.5mm |
| Length | 90mm |
| Mounting Style | FIXED |
| Number of Poles | 3 |
| Series | NZM1 |
| Voltage Rating | 440V |
| Width | 145mm |