Search Results for "315MABA03KHS"
Filters
315MABA03KHS
Illinois Capacitor
Film Capacitor 3.15uF 500VDC 10% Through Hole Radial
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Capacitance:
3.15uF
Voltage:
500VDC|250VAC
Tolerance:
10%