Search Results for "511BBA100M000BAG"
Filters
511BBA100M000BAG
Silicon Labs
100MHz Crystal Oscillator, 2.97V-3.63V, -40°C-85°C, SMD
Datasheet
Non-Lead-Frame SMT
Active
Basic Package Type:
Non-Lead-Frame SMT
Package Family Name:
SMD
Package Description:
Surface Mount Device
Lead Shape:
No Lead
511BBA100M000BAGR
Silicon Labs
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
SMD/SMT
Frequency:
100MHz
Frequency Stability:
25ppm
Length:
5mm