Search Results for "5KP33CE3TR13"
Filters
5KP33CE3/TR13
Microchip
Diode Zener Single 33V 2mA 5000mW Through Hole
Axial Lead Package
5KP33CE3/TR13
Microsemi
TVS DIODE 33V 59V P600
Min Breakdown Voltage:
36.7V