Search Results for "71AD30-02-4-AJS"
Filters
71AD30-02-4-AJS
Grayhill
Switch Rotary 4P3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Datasheet
Panel Mount
Active
Actuator Length:
9.53mm
Contact Material:
Silver
Current Rating:
250mA
Index Angle:
30°
71BD30-02-4-AJS
Grayhill
Datasheet
Panel Mount
Active
Actuator Length:
9.53mm
Contact Material:
Silver
Contact Plating:
Gold, Silver
Current Rating:
250mA