Search Results for "71ASF30-01-1-06N"
Filters
71ASF30-01-1-06N
Grayhill
6-Position SP6T Rotary Switch, 30V DC, 250mA, Through Hole/Panel Mount
Datasheet
Panel Mount/Through Hole
Active
Actuator Length:
9.53mm
Contact Material:
Silver
Current Rating:
250mA
Index Angle:
30°
71ASF30-01-2-06N
Grayhill
SWITCH ROTARY 6POS 250MA 115V
Datasheet
Volume Production
Actuator Length:
9.53mm
Contact Material:
Silver
Current Rating:
250mA