Search Results for "ACTT4S-800C"
Filters
ACTT4S-800C
Ween Semiconductor
4 Quadrant Logic Level TRIAC,
Datasheet
Active
ACTT4S-800C,118
NXP
TRIAC 800V 4A DPAK
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TO-252-3
Hold Current:
35mA
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C