Search Results for "AS1310-BTDT-27"
Filters
AS1310-BTDT-27
AMS
DC/DC Controller 2.7V 60mA Surface Mount
Datasheet
Unknown
Lead Free:
Lead Free
Max Operating Temperature:
85°C
Min Operating Temperature:
-40°C
Mount:
Surface Mount
AS1310-BTDT-20
AMS
AS1310 Boost Converter
Datasheet
Obsolete
Max Input Voltage:
3.6V
Min Input Voltage:
700mV
Max Operating Temperature:
85°C
AS1310-BTDT-25
IC REG BOOST 2.5V 320MA 8TDFN
Unknown
85°C
Min Operating Temperature:
-40°C