Search Results for "AS1367-BTDT-12"
Filters
AS1367-BTDT-12
AMS
1.2V Pos LDO Regulator, 0.15A, 8-Pin TDFN EP SMT
Datasheet
Non-Lead-Frame SMT
Obsolete
Basic Package Type:
Non-Lead-Frame SMT
Package Family Name:
DFN
Package/Case:
TDFN EP
Package Description:
Thin Dual Flat Package No Lead, Exposed Pad
AS1367-BTDT-18
AMS
1.8V 0.15A LDO Regulator, 8-Pin TDFN EP SMT