Search Results for "BAS40DW-06-7"
Filters
BAS40DW-06-7
Diodes
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
Datasheet
Obsolete
Average Rectified Current:
200mA
Capacitance:
5pF
Package/Case:
SOT-363
Forward Current:
200mA
Distributor
Stock
12+
Quest
6,000
BAS40DW-06-7-F
Diodes
Schottky Rectifier Diode, 40V, 200mA, SOT-363, SMD
Datasheet
GREEN, ULTRA SMALL, PLASTIC PACKAGE-6
Active
Average Rectified Current:
200mA
Capacitance:
5pF