Search Results for "BAS70DW-04-7"
Filters
BAS70DW-04-7
Diodes
Schottky Rectifier Diode, 70V, 70mA, SOT-363
Datasheet
ULTRA SMALL, PLASTIC PACKAGE-6
Obsolete
Average Rectified Current:
70mA
Capacitance:
2pF
Package/Case:
SOT-363
Current Rating:
70mA
Distributor
Stock
13+
Quest
503
BAS70DW-04-7-F
Diodes
Schottky Rectifier Diode, 70V, 70mA, SOT-363, SMD
Datasheet
GREEN, ULTRA SMALL, PLASTIC PACKAGE-6
Active
Average Rectified Current:
70mA
Capacitance:
2pF
Package/Case:
SOT-363
Current Rating:
70mA