Search Results for "BCAP0350 E270 T11"
Filters
BCAP0350 E270 T13
Maxwell Technologies
CAP 350F 2.7V THROUGH HOLE
Datasheet
Volume Production
Capacitance:
350F
Package/Case:
Radial
Current Rating:
170A
Diameter:
33.3mm