Search Results for "BSM180D12P2C101"
Filters
BSM180D12P2C101
Rohm
2 N-Channel MOSFET, 1.2kV, 180A, 22V, 150°C
Datasheet
FLANGE MOUNT, R-XUFM-X8
Active
Package/Case:
Module
Continuous Drain Current (ID):
180A
Drain to Source Voltage (Vdss):
1.2kV