Search Results for "CL10A196MQ8NUNE"
Filters
CL10A196MQ8NUNE
Samsung
Cap Ceramic 19uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C
Datasheet
0603
Volume Production
Capacitance:
19uF
Case Code (Imperial):
0603
Case Code (Metric):
Package/Case:
CL10A226MQ8NUNE
Samsung
22uF 6.3V 20% Ceramic Capacitor 0603 Surface Mount
Datasheet
Active
Capacitance:
22uF