Search Results for "CL240A10RC"
Filters
CL240A10RC
Crydom
SSR 10A 280V AC-OUT 10mA AC-IN SPST Panel Mount
Datasheet
Active
Current Rating:
10A
Depth:
32.8mm
Height:
58.2mm
Input Current:
10mA
CL240A10RCH
Crydom
Solid State Relay 6mA 250V AC-IN 10A 280V AC-OUT