Search Results for "DEF2CLH100JJ3B"
Filters
DEF2CLH100JJ3B
Murata
Cap Ceramic Single 10pF 6300V CH 5% (8 X 6mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Application(s):
GENERAL PURPOSE
Capacitance:
10pF
Package/Case:
Radial
Height - Seated (Max):
0.472inch
DEF2CLH100JA3B
Murata
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Application(s):
GENERAL PURPOSE
Capacitance:
10pF
Package/Case:
Radial
Height - Seated (Max):
0.472inch