Search Results for "DHSF44F182ZN2B"
Filters
DHSF44F182ZN2B
Murata
Single Layer Ceramic Capacitor 1.8nF 30kV 80% 43mm Holder
Datasheet
Obsolete
Application(s):
GENERAL PURPOSE
Capacitance:
1.8nF
Diameter:
43mm
Dielectric:
Z5V
DHSF44F182ZNXB
Murata
Murata DHS 1.8nF 30kV Z5V SLCC Capacitor
Datasheet
Obsolete
Application(s):
GENERAL PURPOSE
Capacitance:
1.8nF
Diameter:
43mm